Koronkowa bielizna – idealna również na co dzień

KORONKOWE STRINGI

Historia stanika sięga czasów starożytnej Grecji. Kobiety uprawiające sport w miastach takich jak Sparta używały specjalnych opasek podtrzymujących piersi, które miały zapewnić im wygodę podczas wykonywanych czynności. Stosowano trzy rodzaje opasek: tak zwane apodesmos, które noszone były pod ubraniem, strophion, noszone na ubraniu oraz wstążki wiązane wokół piersi, które miały zapewniać starożytnym sportsmenkom komfort.

Europa przodkiem staników
W Europie z kolei staniki znane były już w XV wieku. Francuzka Hermine Cadolle, opracowała w XIX wieku dwuczęściową bieliznę – nadała jej nawę le bien-être. Niższą część stanowił gorset, wyższa natomiast podtrzymywała piersi za pomocą pasków naramiennych. Produkt szybko zaczął cieszyć się ogromną popularnością, a górną część zaczęto sprzedawać jako tzw. podtrzymywacz piersi. Z kolei pierwszy odpowiednik biustonosza został opatentowany na początku XX wieku przez Mary Phelps Jacob.koronkowa bielizna
Obecnie trudno przecenić wartość bielizny. Odgrywa ona niebagatelną rolę w każdej stylizacji. Jest jak druga skóra, powinna zatem być idealnie dopasowana i cechować się wysoką jakością wykonania. Obecnie renesans przeżywa koronkowa bielizna, która coraz śmielej, choć nadal dyskretnie, wkrada się do codziennych, casualowych stylizacji.
Koronkowa bielizna dawno przestała być już częścią garderoby, której miejsce jest jedynie w sypialni. Według najnowszych trendów można śmiało nosić ją na co dzień, gdyż odpowiednio dobrana potrafi dodać smaku każdej stylizacji. Jest idealnym sposobem na podkreślenie swojej indywidualności na co dzień.

Polecamy: rowery ze sklepu Mistral.

Koronkowa bielizna znakomicie sprawdzi się jako dyskretny akcent, podkreślający na co dzień zmysłowość w wysublimowany sposób. Dlatego też zdecydowanie poleca się nosić ją do głęboko wyciętych bluzek oraz topów. Odważniejsze z nas z pewnością założą koronkową bieliznę do rozpinanych koszul lub swetrów z wyciętym głęboko dekoltem. Koronkowa bielizna bowiem nie gorszy, a jedynie nadaje lekkiej pikanterii i dodaje atrakcyjności.
Koronkowa bielizna eksponowana w ten sposób delikatnie podkreśla kobiecość i kokieteryjność, nie nadając jednocześnie znamion wulgarności i taniości. Koronkowa bielizna jest dostępna na https://www.e-bielizna.pl/biustonosze-pl-pl/koronkowe-pl/. Na co dzień jest idealną propozycją dla wszystkich kobiet, które pragną czuć się atrakcyjnie w każdym momencie dnia.

A jeśli masz zwierzaka, koniecznie zajrzyj na https://www.albertfresh.pl/karma-dla-zwierzat.html